POZNAJ NAS

Fashion Hunters, czyli prawdziwi łowcy mody!

Jesteśmy agencją, która powstała z myślą, aby pośredniczyć pomiędzy sklepami internetowymi z branży beauty&fashion a blogerami oraz influencerami. Wierzymy, że dzięki naszej pasji oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie stworzyć coś zupełnie niepowtarzalnego – #fashionhuntersteam! Staramy się, aby współpraca, którą proponujemy blogerom była czymś więcej niż dobrze wszystkim znany barter. Chcemy, aby blogerzy oraz influencerzy stawali się częścią marek, z którymi współpracują, prawdziwymi ambasadorami przez duże A.

 

Chcesz do nas dołączyć?

Jeśli piszesz bloga, tworzysz kanał na YouTube lub też po prostu prowadzisz ciekawe kanały w social mediach, zgłoś się do nas i poznaj morze możliwości, które płynie z dołączenia do naszej platformy, na której w bardzo prosty sposób będziesz mógł komunikować się z różnymi markami oraz sklepami, wymieniać się multimediami, a przede wszystkim rozwijać się w świecie social mediów. Oprócz oczywistych aspektów, wynikających z klasycznej współpracy, nasz team będzie zapraszany na wyjątkowe wydarzenia oraz szkolenia z najlepszymi specjalistami z branży marketingu, mody i PR.

 

Nasz zespół

Działamy na rynku od niedawna, ale już mamy na swoim koncie kilka bardzo owocnych współprac z blogerami i markami z branży beauty&fashion. Nie udałoby się to bez naszego wspaniałego zespołu, poznajcie ich! Na pomysł stworzenia agencji wpadli Monika i Roman, którzy od lat pracują w marketingu i doskonale znają realia współpracy z firmami beauty&fashion. W naszym zespole Monika jest odpowiedzialna za pracę z blogerami, to z nią będzie kontaktować się w razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań. Monika zawsze służy radą i z chęcią pomoże Wam w wyborze odpowiedniej marki, którą możecie promować. Roman zajmuje się pozyskiwaniem firm z branży beauty&fashion oraz negocjowaniem warunków umów. Z pewnością zadba o to, aby współpraca okazała się satysfakcjonująca dla obu stron. Nasz zespół składa się jeszcze z dwóch współpracowników (ale ciągle powiększamy nasz team!) – Pawła i Leny. Paweł zajął się agencją od strony technicznego przygotowania projektu, stworzył stronę internetową i całą platformę ułatwiającą współpracę. Z kolei Lena zajmuje się szkoleniami i warsztatami. Znajdzie dla Was ciekawe eventy i pomoże w rozwoju Waszego bloga, kanału na YouTubie czy mediów społecznościowych.

 

 

Chcesz być częścią naszego zespołu?

Dołącz do nas i stań się członkiem #fashionhuntersteam!

 

Kliknij tutaj i dołącz do nas już dziś!